נחבאים אל

הכלים ברשת? 

הגיע הזמן לצאת לאור.

שירותי המדיה הדיגיטלית שלנו יחשפו את העסק שלכם לקהלי יעד מדויקים בפלטפורמות השיווק השונות, ובהתאמה לאסטרטגיה, לרוח ולערכים שלכם.


אודות

נעים להכיר

פייסליפט שיווק דיגיטלי היא חברת דיגיטל שהוקמה בשנת 2011. אנו מתמקדים בהקמה וניהול של דפי פייסבוק וקמפיינים, אינסטגרם ואי מייל מרקטינג ( מועדוני לקוחות, ניוזלטרים, סמסים ודפי נחיתה) ומספקים מענה כולל של חבילות הדורשות גם אסטרטגיה שיווקית, שירותי יח"צ, הקמה וניהול אתרים, קידום בגוגל וביוטיוב.

מאז הקמתה, החברה מספקת מענה יצירתי, מעורר עניין, אחראי ואסתטי לניראות של חברות ועסקים במדיה הדיגיטלית כולל הדרכות, בנייה וניהול אתרים ובלוגים. גילינו שבאמצעות תקשורת טובה עסקים יכולים לשגשג ולהגיע לקהל לקוחות נאמן וטוב. בעידן הדיגיטלי עליך להיות מיוצג בצורה מקצועית, אסתטית ואפקטיבית ברשת. וזה בדיוק מה שאנחנו עושים עבורך.

החבילה שלך תותאם לפי הצרכים של העסק. העבודה כוללת תכנון מראש לפי האסטרטגיה ולפי תוכנית מובנית.

052-8403372  [email protected]

שולי קורן בעלים ומנכ"ל פייס-ליפט שיווק דיגיטלי

שירותים

 • הרשת החברתית הגדולה בעולם

  ניהול תוכן, קמפיינים והדרכות: חבילות שירות בגדלים וכמויות שונות, בהתאם לצרכי הלקוח ותקציבי הפרסום. קמפיינים ממומנים וגרפיקה- כל השילובים והאפשרויות. כמו כן ניתן לקבוע הדרכה לטובת למידה אישית.

  קראו עוד
 • ניהול חשבונות אינסטגרם וקמפיינים

  ניהול חשבון האינסטגרם וקמפיינים. ניהול תוכן, תמונות, גרפיקה, סטוריז והאשטגים

  קראו עוד
 • איפיון, עיצוב ותכנים לאתר שלך.

  הקמת כל סוגי האתרים הקיימים, לצרכים המדויקים של העסק. אנו עובדות על מערכת קוד סגור של חברה ישראלית שאנחנו מאוד אוהבות ומפרגנות לה. יש להם את שירות הלקוחות הכי טוב בתחום וממשק סופר נוח לניהול האתר  וכשהאתר מוכן אתם מקבלים...

  קראו עוד
 • ליצירת מערכת יחסים הדוקה עם הלקוחות שלך.

  הקמת מועדוני לקוחות: הקמת דפי נחיתה ייעודיים לאיסוף שמות ולידים, הקמת מועדון עם סדרות מידע ותוכן, ניוזלטרים ואירועים שוטפים בעסק. יצירת משפכים שיווקיים חכמים למטרות הרחבת הרשימה. ראה גם יצירת ניוזלטרים ודפי נחיתה.

  קראו עוד
 • לשימור הקשר עם הלקוחות שלנו

  שיווק במייל: ניהול מועדוני לקוחות, תוכן ורשימות התפוצה והקמת דפי נחיתה. אנו יוצרות ניוזלטרים, סדרות מסרים ותוכן איכותי שמביאים לאחוזי פתיחה מעולים ואחוזי המרה גבוהים. ראה גם הקמת מועדון לקוחות ודפי נחיתה.

  קראו עוד
 • דפי נחיתה: דף נחיתה הוא דף אשר יש לו מטרה מוגדרת ויחידה כמו איסוף לידים, קנייה של מוצר, הרשמה לרשימה כלשהי וכד'. דפי נחיתה הם מוצר משלים לניהול מועדון הלקוחות וכן משתמשים בהם בקמפיינים לגיוס לידים. הנה כמה דוגמאות לדפי...

  קראו עוד
 • הקמה וניהול ערוצי יוטיוב: הוספת תכנים, עיצוב באנרים, יצירת קישורים.

  קראו עוד

נשמח לשמוע מכם!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

* אנא הקלידו שם
* אנא הקלידו טלפון
* אנא הקלידו דואר אלקטרוני
אנא הקלידו פרטים

דברו איתנו